GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Pielegniarka- opieka długoterminowa

Centrum Medyczne zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza do realizacji świadczenia w zakresie Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej Domowej.

Miejsce pracy: Błonie i okolice

Praca wyłącznie dla Pielęgniarek/Pielęgniarzy z prawem do wykonywania zawodu!

Obowiązki:

- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych w warunkach domowych u Pacjenta,

- przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji,

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.

Wymagania konieczne

- aktualne prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza,

- ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie:

* opieki długoterminowej lub,

* pielęgniarstwa zachowawczego lub,

* pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych lub,

* pielęgniarstwa rodzinnego lub,

* pielęgniarstwa środowiskowego lub,

* pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego lub,

* pielęgniarstwa pediatrycznego lub,

* pielęgniarstwa geriatrycznego lub,

* pielęgniarstwa opieki paliatywnej lub,

Lub w trakcie tych realizacji lub kursów.

- mile widziane, co najmniej 2-letnie, doświadczenie w pracy w opiece w środowisku domowym oraz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pielęgnacji chorych w warunkach oddziału szpitalnego,

- sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- formę zatrudnienia adekwatną do oczekiwań kandydata,

- elastyczny czas pracy,

- możliwość realizacji opieki w domach pacjentów z najbliższej okolicy miejsca swojego zamieszkania bądź w drodze do pracy.

Wymiar czasu pracy można dostosować do obecnego zatrudnienia (pracę można potraktować jako dodatkowa).

Kontakt: lukasz.gierlicki@wentimed.pl

tel 502359524

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier